Даний сайт не працює під Інтернет Експлорером Версії 6.0 і старше.
Обновіть, будь-ласка, свій браузер або ж скористайтесь іншим!

Для оновлення версії Інтернет Експлорера чи для скачування іншого браузера перейдіть на відповідну сторінку

Написати листа Карта сайту На головну сторінку

Котеджі - котеджний комплекс «У Богдана»

Повернутися назад »

Котеджний комплекс «У Богдана» складається з триповерхової будівлі, двохповерхового котеджа та садиби.

Котедж У Богдана Триповерховий котедж, кімната котеджного комплексу У Богдана

Трьохповерховий котедж містить 6 номерів (три тримісні і три чотирьохмісні). Кожна відпочинкова кімната містить санвузол та окремий балкон з видом на річку Прут та Карпатські краєвиди. Кімнати обладнані системою водяного опалення, супутниковим телебаченням, каміном та іншим інвентарем, необхідним для комфортного проживання та відпочинку.

Триповерховий котедж, зала котеджного комплексу У Богдана Триповерховий котедж, кімната котеджного комплексу У Богдана

Двохповерховий котедж, збудований з дерев´яного бруса. На першому та другому поверхах будівлі знаходяться трьохмісні номери з балконом, водяним опалення, в кожній кімнаті санвузол. Кімнати обладнані супутниковим телебаченням. В кімнатах вмуровані каміни.

Двохповерховий котедж, зала котеджного комплексу У Богдана Двохповерховий котедж, кімната котеджного комплексу У Богдана

В садибі на другому поверсі з господарями розташовані 5 кімнат та два санвузли. Кімнати оздоблені зсередини деревом (вагонкою), на поверсі є холодильник та супутникове телебачення

Садиба, зала У Богдана Садиба, зала У Богдана

Харчування - дворазове, здійснюється кухарем з великим досвідом роботи. Кухня традиційно українська та гуцульська. Продукти харчування в основному - домашнього виробництва: м´ясо, молоко, сир, овочі та ін. В меню входить: юшка грибна, юшка з копченими ребрами, банош з полонинською бринзою, вареники з сиром, картоплею зі шкварками, шашлик та ін.

Ціна з дворазовим харчуванням та проживанням в триповерховому та двохповерховому котеджах з однієї особи - 150 грн., в садибі на другому поверсі 130 грн.

Знижки на проживання з харчуванням залежать від терміну проживання та кількості чоловік та складають 5-10 %.

Увага! Можливі додаткові платні послуги: перевезення відпочиваючих мікроавтобусом Фольксваген, екскурсії та подорожі на вершини Карпат.

Безкоштовно надається альтанка, гойдалка для дітей, інформація, парковка з освітленням.

Дислокація (місце розташування) об´ектів: Карпати, с.Микуличин, відстань до автостанції - 300 м., до ЖД-вокзалу - 700 м., до автотраси Івано-Франківськ - Рахів - 150 м. До населених пунктів: м.Яремче - 8 км., смт.Ворохта – 15 км., до гірськолижного курорту Буковель - 18 км. Асфальтний, освітлений в´їзд до котеджного комплекса.

Увага! Акції:проживання дітей дошкільного віку до 6-ти років здійснюється безкоштовно, віком 6-15 років зі знижкою -50%.

Адреса: Україна (Карпати), Івано-Франківська область, м.Яремче (с.Микуличин), вул.Гната Хоткевича, д.8.

Контактны телефони: (03434) 3-95-08,
Володимир - (097)635-2010, Ольга - (096) 722-21-96

Повернутися назад »