Даний сайт не працює під Інтернет Експлорером Версії 6.0 і старше.
Обновіть, будь-ласка, свій браузер або ж скористайтесь іншим!

Для оновлення версії Інтернет Експлорера чи для скачування іншого браузера перейдіть на відповідну сторінку

Написати листа Карта сайту На головну сторінку

Корисні поради

Шановні гості сайту Яремча-Сіті, пропонуємо Вашій увазі підбірку найцінніших порад.


Порада #1 - пошук тимчасового житла для відпочинку (порада для туристів).

Дорогі туристи! Ні для кого не є секретом той факт, що будь-який перекупник чи посередник найбільше наживається на тих людях, котрі заздалегідь відомо не володіють ціновою інформацією настільки добре, як він сам.

Наприклад, якщо людина вперше приїхала до міста Києва на кілька днів - їй потрібно тимчасове житло. Прямо на вокзалі Вам проходу не дають бабки з пропозиціями тимчасового житла. Ці бабки так Вам мізки запудрять, що Вам і в голову не прийде, що та ціна, котру Ви їм платитимете за добу може буде вища від добової ціни набагато кращих умов готельного номеру. Теж саме стосується і таксистів, котрі пропонують довезти Вас та Ваші речі до місця призначення за космічну ціну. Якщо ж до того-таки вокзалу викликати машину таксі з будь-якої служби, то Ви зекономите 3/4 своїх грошей.

Знаєте, є така українська народна мудрість: «Скупий платить двічі». Вона стосується і туристів яремчанського вокзалу. Ви можете скористатися інформацією нашого сайту та заздалегідь ознайомитися з цінової політикою і якістю послуг, а можете повністю покластися на долю, котра Вас зустріне зі своєю пропозицією прямо на вокзалі. Пам´ятайте, у Вас завжди є вибір.

Якщо Ви бажаєте весело провести кілька днів чи то тижнів в українських Карпатах, то першим ділом Вам потрібно вибрати собі помешкання на нашому сайті, знайти контакти власника, перетелефонувати до нього, домовитися про все, а тоді вже можна купувати білети та пакувати валізи. Не переплачуйте посередникам за неякісний сервіс.

Бажаємо Вам приємного та вдалого відпочинку.
З повагою, адміністрація сайту Yaremche-City.com