Даний сайт не працює під Інтернет Експлорером Версії 6.0 і старше.
Обновіть, будь-ласка, свій браузер або ж скористайтесь іншим!

Для оновлення версії Інтернет Експлорера чи для скачування іншого браузера перейдіть на відповідну сторінку

Написати листа Карта сайту На головну сторінку

Експрес інформація

Щиро раді вітати Вас в рубриці експрес інформації яречанського сайту Yaremche-City.com

Даний розділ сайту цілком і повністю присвячений висвітленню інформації про чарівне карпатське місто Яремча, про те, як краще спланувати свій відпочинок в Карпатських горах. В даному розділі Ви знайдете для себе масу цікавої та корисної інформації. Так, наприклад, на сторінці «Корисні поради» Ви можете дізнатися, як не попастися до рук здирників-посередників, котрі наживаються на чесних туристах. А також безліч інших порад читайте на тій таки сторінці.

На сторінці «Довідкові матеріали» ми викладаємо ті довідкові матераіли, котрі на наш погляд є цінними та корисними для багатьох людей, що проживають в Карпатах чи мають намір відвідати Карпати. До прикладу, не обов´язково замовляти мікроавтобус в Івано-Франківську та платити шоферові великі гроші за послуги перевезення. Потрапити до Яремчі можна і з допомогою поїзду, попередньо ознайомившись з розкладом руху.

Також пропонуємо Вашій увазі низку цікавих та захоплюючих фактів, котрі ми вирішили об´єднати та висвітлити на сторінці «Цікаво знати».Тут зосереджені найрізноманітніші цікаві факти, пов´язані з нашими чарівними карпатськими горами.

Увага! Якщо Ви бажаєте розмістити на сайті додаткову інформацію про місто Яремче, чи Карпати, чи доповнити вже існуючу інформацію - пишіть нам листа на електронну скриньку support@yaremche-city.com з поміткою «Інформація для сайту Яремче-Сіті» в темі листа і ми з радістю викладемо інформацію на сайті.

Бажаємо Вам приємного знайомства з нашим краєм.
З повагою, адміністрація сайту Yaremche-City.com